• Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka

• Spektakl teatralny" Ciocia Jadzia"

Drodzy Rodzice Przedszkolaków oraz uczniów kl.I-III

Dom Kultury w Pleszewie przygotował niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców MiG Pleszew z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. W poniedziałek 1 czerwca 2020 prosto z Zajezdni Kultury, o godz.16.00 na profilu Facebook Domu Kultury, a następnie o godz.18.30 na kanale telewizji kablowej Pro Art, obejrzeć będzie można spektakl teatralny pt : "Ciocia Jadzia" w wykonaniu aktorów poznańskiego Teatru Fuzja.  Wydarzeniu temu towarzyszy konkurs, którego zasady usłyszycie po obejrzeniu przedstawienia. Spektakl realizowany jest w ramach projektu "Zajezdnia Kultury w sieci". Szczegóły dotyczące konkursu opublikujemy wkrótce na stronach www i fb Domu Kultury w Pleszewie. (w zał. plakat)

• KONSULTACJE

Klasa VIII

25.05.2020 r. – 29.05.2020

• Dzień przed terminem konsultacji, do godziny 14.00 uczeń lub rodzic zgłasza danemu nauczycielowi przedmiot konsultacji oraz jej tematykę.
    • Dojazd na konsultacje we własnym zakresie.
  • Oświadczenie w sprawie otwarcia żłobków i przedszkoli!!!

"W trosce o zdrowie  naszych przedszkolaków i ich bliskich informujemy, że prowadzone przez nas                                 Niepubliczne Przedszkole  w Sowinie Błotnej pozostanie zamknięte do odwołania."

• Kształcenie na odległość przedłużone!

• Pomoc Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pleszewie

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pleszewie

informuje, że

zapewnia dostęp do konsultacji telefonicznych z dyżurującymi specjalistami:

psychologiem, pedagogiem i logopedą

codziennie od poniedziałku do piątku w godz; od 8.00 do 13.00

pod nr.tel.62 7421- 655

• JAK UCZYĆ SIĘ ZDALNIE

• KONKURS! KONKURS! KONKURS! KONKURS!

➡️Uwaga: dziś o 14.00 starujemy z konkursem "Nuda się nie uda" (#NudaSięNieUda). Do wygrania super nagrody: czeki na 300 zł, zestawy artystyczne, wejściówki na basen i do kina. ➡️Pokażcie, że w domu można nie dać się nudzie, pokażcie jak spędzacie czas! I to jest właśnie temat Konkursu!➡️➡️Cztery kategorie:📌Pierwsze dwie kategorie, tj.: przedszkolaki i uczniowie I -III wykonują prace plastyczną,📌dwie kolejne kategorie - uczniowie klas IV - VI oraz uczniowie VII - VIII wykonują fotografię lub kręcą video.➡️Każdy startuje indywidualnie. Rodzice mogą reprezentować dzieci. które nie mają profilu na FB.➡️Prace nadsyłacie jako komentarze do posta konkursowego (tego posta) w formie: prace plastyczne - robicie zdjęcie tej pracy i przesyłacie w komentarzu, fotografia - przesyłacie w komentarzu, video -przesyłacie w komentarzu film, albo link do niego.💡Nie zapomnijcie w komentarzu dodać wyrażenia "Akceptuję Regulamin" i dopisać swojej kategorii.‼️‼️‼️‼️➡️Regulamin jest tutaj: https://www.facebook.com/notes/pleszew-miasto-otwarte/regulamin-konkursu-nuda-się-nie-uda/2632659620303640/

• UWAGA!!! NOWY PLAN DLA KLAS IV-VIII

Uwaga!!! nastapiła zmiana planu w związku ze zdalnymi lekcjami. Plany sa też widoczne w poszczególnych klasach.

Klasy 1-3 pracują zgodnie z planem ustalonym przez wychowawców.

• Zadania powtórkowe dla ósmoklasistów

• Pasma edukacyjne TVP, TVP ABC i TVP Kultura – propozycje dla uczniów i nauczycieli

• KORONAWIRUS

• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• Dzień babci i dziadka w kl.I-III

• Warsztaty pieczenia pierników

• Rogale na Święto Marcina

• Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości

• 10 rocznica Klubu Mediacji

Uczennice naszej szkoły wraz z p. Honoratą Rynowiecką wzieły udział w  konferencji z okazji 10 rocznicy powstania Klubu Mediacji w ZSP nr 3 w Pleszewie.

• Wycieczka do Muzeum w Dobrzycy

16 października klasy 1-3 wyjechały na wycieczkę do Dobrzycy, by podziwiać jesień w parku oraz zwiedzić pałac. Dzieci z zainteresowaniem słuchały (i doświadczały ;)) jak wyglądało dzieciństwo w tak pięknym miejscu. Dziękujemy @Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy za bardzo ciekawą lekcję!

strona: